1 грудня 2014 року в Ржищівському індустріально-педагогічному технікумі  відбулася година спілкування « СНІД-чума ХХІ століття», присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом і дуже актуальній темі – темі, яка вразила світ у грудні 1974 року.

       Саме 1 грудня 1974 року в Каліфорнії лікарем Томасом Едвіном уперше було діагностовано цю хворобу.

       Студенти були ознайомлені з історією виникнення і розповсюдження СНІДу, з проявами хвороби , з мірами профілактики і захисту від СНІДу. Були вражені сумною статистикою, щодо розповсюдження цієї страшної хвороби. Адже сорок два мільйони чоловіків, жінок і дітей інфіковані в даний час вірусом імунодефіциту людини, що викликає СНІД.

       На початку занять психолог провела анкетування на тему «Шляхи передачі ВІЛ/СНІД». Метою було визначення рівня обізнаності студентів про цю хворобу. Відповіді на поставлені запитання в анкетах студенти отримали під час перегляду відеолекторію «ВІЛ/СНІД повинен знати кожен».

       Щодня заражається ще більш 6 тисяч чоловік і якщо не вживати термінових заходів, до кінця десятиріччя число інфікованих досягне 110 мільйонів. Тому так важливо знати про цю хворобу все і вживати всі міри профілактики.

       

      «Люди не вмирають. Вони вбивають самі себе», - так вважав давньогрецький філософ Сенека. Збереження власного здоров’я – це справа кожного, її не можна передоручити нікому. 

 

 

Зупинимо СНІД, доки він не зупинив нас!

 

 

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - 01.12.2014 - День боротьби зі СНІДом.
Joomla Templates by Wordpress themes free