Подарунки на Миколая

19 грудня відзначається День Святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього люду. Цього дня  кожен з нас, згадуючи дитинство, сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю.

Саме в цей день привітав колектив Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму власник заводу «Радіатор», Кузьменко Руслан Олександрович. Він побажав миру, здоров’я, добра, щастя та додав кілька слів про історію створення підприємства та його подальший розвиток. В день святого Миколая існує традиція дарувати подарунки. Про це Руслан Олександрович  теж не забув і почастував працівників технікуму солодощами, а саме дуже смачними тортами. До вітального слова долучились і господар міста Спичак Микола Антонович та його заступник Карпенко Людмила Степанівна.

Працівники технікуму не могли відпустити шановних гостей з пустими руками, тому в знак вдячності подарували вироби із дерева, які зробили студенти технікуму (булава, підсвічники, дощечки).

Коллектив РІПТу висловлює щирі слова вдячності Руслану Олександровичу за теплі слова та солодкі подарунки. Нехай добро, зроблене Вами, повертається до Вас сторицею!

 

 

 

 

 

 

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - 19.12.2014 - Подарунки на Миколая.
Joomla Templates by Wordpress themes free