Колектив  Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму висловлюе  найщиріші вітання з нагоди 20 - річного ювілею  заснування газети.

           Висловлюємо свою щиру подяку за те, що ваша газета уже багато років є інформаційним спонсором для викладачів та студентів відділення «Бухгалтерський облік» Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму.

           Завдяки вашій допомозі ми розв’язуємо безліч проблем, що виникають під час навчального процесу. Щиро вдячні вам за те, що ви не шкодуєте сил і часу та завжди спрямовуєте свій талант та знання на досягнення успіху у нашій спільній справі.

           Зичимо вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у процвітанні газети «Все про бухгалтерський облік». Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи організації та ведення бухгалтерського обліку.

 

З повагою

колектив відділення “Бухгалтерський облік»

Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму

 

 

 

 

 

 

 

 

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - 17.10.2013 - Газеті "Все про бухгалтерський облік" 20 років..
Joomla Templates by Wordpress themes free