28.11.2013 р. в Ржищівському індустріально-педагогічному технікумі відбулася відкрита виховна година «Попередження насильства в сім’ї», в рамках національної кампанії «Стоп насильству», згідно розпорядження міського голови «Про проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»» в м. Ржищів.

               На виховному заході були присутні працівники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, головний спеціаліст – Зайченко І.Я. та фахівець із соціальної роботи – Чала Ю.С., які представили студентству відеолекторій - «Насильство живиться покірністю».

             В ході виховної години було проведено анкетування студентів академічної групи 11БК (куратор Аллазарова О.М.) на тему: «Що ти знаєш про насильство?».  Також, кожному з присутніх, були роздані інформаційні буклети, пам’ятки з тел. номерами Національної гарячої лінії запобігання насильству та захисту прав дитини.

 

 

 

 

 

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - 28.11.2013 - Відкрита виховна година «Попередження насильства в сім’ї».
Joomla Templates by Wordpress themes free