На початку лютого, протягом 2-х тижнів, спортивному залі Ржишівського індустріально-педагогічного технікуму в рамках спартакіади технікуму був проведений чемпіонат з баскетболу. За регламентом змагань дев’ять команд учасників були розподілені, жеребом по дві групи.

Змагання в групах проводились за коловою системою. Переможці групи та учасники, які посіли в своїх групах другі місця, склали півфінальні пари. За результатами півфіналів в фіналі виборювали першість гр.41-м та гр. 32-м. Доволі напружений фінал виявив переможця, ним виявилась гр. 41-м. друге місце посіла гр. 32-м а почесне третє дісталося гр. 21-м.

Всі призери змагань були нагороджені дипломами відповідних ступенів та солодкими подарунками.

Вже через 2 дні студентська збірна Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму з баскетболу прийняла участь в змаганнях місцевої спартакіади серед навчальних закладів міста. Згуртована і рішуча команда наших студентів виборола перемогу у своїх суперників та стала переможцем цього турніру.