15 квітня 2014 в Ржищівському індустріально-педагогічному технікумі пройшов День відкритих дверей.           Вітальним словом до присутніх звернулась замісник директора навчально-виробничої роботи РІПТ, Цюцюра Леся Григорівна і детально розповіла про Правила прийому до ВНЗ.

        Під час загальних зборів в актовій залі присутні мали можливість переглянути відеопрезентацію про навчання та життя студентів РІПТу.

       Під час заходу перед присутніми виступили  талановиті студенти з навчальних відділень технікуму. По завершенні презентаційного етапу всі охочі оглянули матеріально-технічну базу техінкуму, лабораторії, навчальні аудиторії, бібліотеку, гуртожитки. З великим задоволенням гості спробували свої можливості під час майстер-класів у майстернях газозварювальників, опоряджувальників, мулярів, столярів. В комп’ютерних аудиторіях абітурієнти створювали флеш-анімацію, досліджували апаратне забезпечення комп’ютерної системи та ін. Відділення "Бухгалтерський облік" продемонструвало гостям цікаву презентацію про професію «Бухгалтер». Ознайомилися абітурієнти з науковими та творчими досягненнями студентів.

       Закінчився День відкритих дверей смачним обідом у їдальні технікуму.

       Висловлюємо щиру вдячність всім, хто прийшов на День відкритих дверей. Будемо раді вас знову бачити в нашому навчальному закладі  вже в якості наших студентів! Ми радо чекаємо на Вас!

     

 

 Перейти до фотогалереї

 

 

 

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - 15.04.2014 - День відкритих дверей..
Joomla Templates by Wordpress themes free