Для випускників Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму День вручення дипломів  звичайно є традиційними,  адже випускні вечори  проводяться щорічно і завжди залишають у пам’яті  кожного приємні враження  і спогади про все,  що було протягом навчання і особливо цей день, коли тримаєш у руках плоди своєї праці – диплом випускника.

       Цьогоріч наш технікум випустив понад 100 молодших спеціалістів за освітніми напрямами: «Бухгалтерський облік», «Програмна інженерія», «Професійна освіта». З привітальним словом до випускників звернувся директор Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму, Перегонцев А.Ю.

       Настанови та поради від гостей: міського голови Ржищева М.А. Спичака, батьків створили теплу і щиру атмосферу одночасного жалкування про залишення рідних навчальних стін та радості про відкриття нової сторінки у своєму житті.

 

       Сьогодні ви одержали диплом випускника, адже це перший крок  до своїх майбутніх звершень  і перемог. Тепер тільки від вас залежить, щоб одержані  знання, таланти, енергія почали працювати для  вашого майбутнього.

       Бажаємо вам, щоб ваші плани і надії  здійснились! Хай на життєвій дорозі вам допомагають вічні і світлі орієнтири: людська гідність і відповідальність, працездатність, дружба, віра і любов до близьких.

       Найголовніше – завжди прагніть до кращих результатів, будьте впевненими в собі. Щасливої вам дороги у доросле життя!

 

 

 

 

 Перейти до фотогалереї

 

 

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - 24.06.2014 - Випуск 2014.
Joomla Templates by Wordpress themes free