В Україні 9 листопада відзначається День української писемності та мови.

       Виникнення письма має надзвичайно важливе значення в історії будь-якого народу. Протягом багатьох років учених цікавлять такі питання: коли і як народилася слов’янська писемність, слов’янська абетка і чи мали наші предки до цього якісь інші писемні знаки?

       Актова зала Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму святково прикрашена. Звучить пісня,, Гімн українській мові’’.

       Так розпочалося свято в навчальному закладі.

       Пройшло воно незвично. Організатори заходу-викладач української мови Оністратенко Любов Степанівна та завідуюча бібліотекою-Москаленко Лідія Іванівна провели цікаву гру-вікторину ,,Подорож океаном рідної мови’’.  Вікторина—це інтелектуальне змагання для тих, хто  любить Україну, відчуває себе українцем і хоче перевірити й поповнити свої знання про її мову, народні звичаї, традиції та літературу.

       Дев’ять різноманітних та   жартівливих конкурсів про  знання мови та літератури, правопису провели ведучі Білявська Наталія (група 21 Б) та Донець Антон(група 22М).

       Цікавою була розповідь про мову і культуру українського народу поетесою та фольклористом Антоніною Іванівною Гармаш-Литвин. Прозвучали (фонозапис) пісні кобзаря Василя Степановича Литвина про мову.

       Свято промайнуло дуже  швидко.

       Перемогла в конкурсі команда ,,Крапка’’-- група 21Б  бухгалтерського відділу. А в нагороду—смачний торт та подяка переможцям і цукерки опонентам—команді ,,Кома’’-група 21 К.

 

       

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - День української писемності та мови..
Joomla Templates by Wordpress themes free