Презентація книги

Мирослава Дочинця «Лад»

20 вересня 2017 року в актовій залі Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму було проведено презентацію книги Мирослава Дочинця «Лад»

Організатори незвичайної виховної години  Пащенко М.О. і Кашпіровська С.В., ознайомили присутніх із біографією письменника. А ведучі викладачі Кнуренко Н.С., Малець М.В., Кісільова Т.О., провели слухачів тернистими, але прекрасними дорогами життя прикарпатського мудреця Андрія Ворона. Це на основі його прописів, на основі його мудрих порад Мирослав Дочинець написав книгу «Лад». Книга складається з трьох частин: «Многії літа. Благії літа», «Вічник» і «Світовал».

Це не роман – це сповідь великої душі. Це більше, ніж література. Це подарунок долі для того, хто запитує себе «Хто я? Звідки я? Для чого я, і куди я йду?». Це сповідь, що представляє дух нашої України.

Головний герой твору став символом мужності, сили волі, доброти і милосердя. Його Бог нагородив великим талантом – зцілювати людей без усяких винагород. Андрій Ворон зумів себе зарекомендувати так, що ніякі страшні громи і блискавиці долі не змогли зрушити його з праведного шляху, шляху служіння своєму народові, а разом з тим і своїй Україні.

Пам’ять про таких людей повинна жити вічно. Бо доки ми пам’ятаємо, доти нас пам’ятають, доти живе закон вічності.

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - Презентація книги.
Joomla Templates by Wordpress themes free