Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом

       У групах першого курсу 11-М, 12-М та 12-Б, проведена година психолога на тему: «ВІЛ/СНІД повинен знати кожен!», присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

       Метою години психолога є усвідомлення небезпеки, яку несе СНІД, дати детальну інформацію студентам технікуму про ВІЛ-інфекцію та СНІД; формувати знання про способи запобігання ВІЛ-інфікування, пропагувати здоровий спосіб життя.

       Годину психолога підготувала практичний психолог  Чала Ю.С.

       Студенти технікуму мали можливість переглянути короткометражний відеоролик «ВІЛ/СНІД повинен знати кожен!»  з фрагментом фільму «Gia» про відому легенду в індустрії моди Джию Марію Каранджі, яка померла від зараження СНІДом ін’єкційним шляхом через вживання наркотиків. Ця історія розказана зі слів людей, котрі її знали і записів її особистого щоденника. Відеоролик містив інформацію про те, що таке Віл/СНІД, статистику захворювань в Україні та світі, шляхи потрапляння до організму ВІЛ. Учасники, поділившись на групи, виконали вправу «ВІЛ/СНІД очима пересічних громадян» та «Що б ви зробили?». На початку зустрічі з метою з’ясування рівня знань про ВІЛ/СНІД студентам було запропоновано анкетування. Після перегляду відеолекторію всі поставлені запитання в анкетуванні були обговорені.

       Сподіваємось, що одного разу ми зможемо сказати: «Зі СНІДом покінчено назавжди!», а зараз варто пам′ятати : «Єдиний, хто може вберегти нас від СНІДу - це ми самі». Бережіть себе та свої близьких!

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом.
Joomla Templates by Wordpress themes free