Шевченко в моєму серці 

        21 березня 2018 року в приміщенні актової зали відбувалося свято  «Шевченко в моєму серці». Організатор свята Кручинська Наталія Вадимівна запросила педагогів навчального закладу  до проведення цього літературно–музичного заходу.

       На святі виступили :

-         Перегонцев Андрій Юрійович – директор технікуму – він поділився своїми спогадами  про далекі роки юності, коли він служив в Вільнюсі, про те, як відірвавшись від рідної  домівки, він відчув любов до рідної мови, української пісні та глибину Шевченкової поезії. 

 -         Цюцюра Леся Григорівна – заступник директора з НВР розповіла про свою любов   до творчості Т.Г. Шевченка, до його лірики.

-         Предаченко Олег Леонідович – викладач історії  України, зачитав власні вірші про «Кобзар» Т. Шевченка, написані в далекі року служби в війську.

-         Пащенко Марія Олександрівна -  бібліотекар, у своїй розповіді торкнулася життєвих сторінок Тараса Шевченка, його незвичайної долі і надзвичайного таланту поета, художника, мислителя.

       Гостя свята Гармаш-Литвин Антоніна Іванівна – поетеса, фолькльорист, художниця. Зачитала власні вірші,  розповіла про Тараса 

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - «Шевченко в моєму серці».
Joomla Templates by Wordpress themes free