Дякуємо Вам, добрі люди.

        Актова зала Ржищівського Індустріально-педагогічного технікуму була переповнена. Всі чекали гостей, Герасименко Л.С. та  Конюхову С.В. Це волонтери Ржищівчани, які опікуються пораненими бійцями АТО Переяслав-Хмельницького шпиталю. 

        Волонтерська тема розкривалася презентацією книги «Волонтери» десяти золотих письменників України. Група студентів-активістів під керівництвом Пащенко М.О. розкрила перед глядачами трагічні наслідки війни на сході. Студенти дізнались про   милосердя і самопожертву героїв-волонтерів, які змальовані в оповіданні Ірени Клярт «Світло»  і Галини Вдовиченко «Час не таяв»

        Затамувавши подих, студенти слухали розповіді Конюхової С.В. і Герасименко Л.С. про їхню волонтерську діяльність їз скаліченими  бійцями, вони їм привозять не лише смаколики, а і свої вірші та пісні. Ці хлопці перенесли тяжкі фізичні муки, тому бажають душевного тепла. Вірші Конюхової С.В. «Звернення до поранених» і «Такими бійцями треба дорожити» якраз і давали їм те тепло.

        Не залишили байдужими наших слухачів і пісні у виконанні волонтерів «Герої не вмирають» і «Якби не було війни на сході».

        Закінчилася духовна година молитвою за Україну. Слухачі зі  сльозами на очах слухали її стоячи.

 

    Заступник директора

  по виховній роботі:

    Кнуренко Н.С.

Для коментування статей Ви маєте зареєструватися

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - Дякуємо Вам, добрі люди..
Joomla Templates by Wordpress themes free