Найкращі роки життя – студентські.   Нові знайомства, переїзди, враження, життя у гуртожитку,  часте недосипання, лекції, сесії, згуртований відпочинок, смішні життєві історії, прогуляні пари… – все це спогади, які пронесуться не один раз у думках людини, яка відчула на собі справжнє буденно-святкове студентське життя.

       У цей день викладачі прийшли раніше за своїх студентів, аби, ще з порогу, привітати їх зі святом і пригостити солодкими частунками.

       З нагоди свята, студенти, викладачі та гості зібралися в актовій залі Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму, де феєрія гумору нікого не оминула. Саме, в рамках гумористичного фестивалю, проходив захід. Своїми виступами повеселили команди трьох відділень: команда «Coolбаби» - відділення «Облік і аудит», команда «Bombito» - відділення «Професійна освіта», команда «PROFY.COM» - відділення «Програмна інженерія».

       Окрім, виступів гумористичних команд, з нагоди 50-річчя нашого навчального закладу, присутні отримали «Привіт з минулого», у вигляді презентації історичних фото, від дня заснування закладу до сьогодення.

       Вже стало традицією до Дня студента нагороджувати  дипломами та солодощами від студентів за спортивні досягнення.

       І, наше поповнення, перший курс, отримали від студентів випускних груп настанови і поради у вигляді «10 заповідей студента» і символічні «Дипломи першокурсника».

       Урочистості пройшли, як і подобає, по-студентські весело. Хочемо подякувати Профспілковій організації технікуму за подарунки, а також тренерам команд: Барвінченко В.О., Кнуренко Н.С. – «Coolбаби», Кісільовій Т.О. – «Bombito», Таран В.В. – «PROFY.COM»

       Наші любі студенти, бажаємо вам, щоб спогади про студентські роки завжди були яскравими і барвистими, навчання давалося легко, дружба зі студентської лави була найвірнішою і міцнішою, а перше студентське кохання - чистим і красивим!

                                                                                                         Таран В.В.

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - Цей неповторний день студента..
Joomla Templates by Wordpress themes free