День всіх закоханих

       У різних країнах існують різні традиції святкування Дня св. Валентина, але всі вони, у той, чи інший спосіб, відображають найприємніше почуття  -  кохання.

       Не оминуло це свято і Ржищівський індустріально-педагогічний технікум. Так, 14 лютого 2017 року, у приміщенні гуртожитку №3 нашого технікуму до Дня всіх закоханих відбулась конкурсно-розважальна гра «Кохання з першого погляду».

       Шість учасників гри презентували себе та розповіли про свої захоплення, після чого обирали собі «другу половинку». Переможцем гри, тобто «Ідеальною парою» за підсумком результатів і за підтримки залу стали Ільєнко Аліна та Федорченко Євгеній.

       На святі були проведені різні конкурси, не лише з учасниками гри, а й з глядачами. Родзинкою заходу стала хореографічна композиція, яку підготували та виконали студенти нашого технікуму.

       Учасники та переможці гри отримали призи від профспілкової організації Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму та підприємця Онищенко Анастасії, яка надала «Ідеальній парі» Сертифікат на відвідування салону краси «Анастасія».

Copyright 2011 Ржищівський індустріально-педагогічний технікум - День всіх закоханих.
Joomla Templates by Wordpress themes free